Pokud chcete nabídnout umělecké dílo do aukce, stačí kontaktovat odborníky z Galerie KODL.
První krok je velmi jednoduchý. Stačí zaslat e-mail, který bude obsahovat kvalitní fotografie uměleckého díla (přední a zadní stranu + detail signatury), jeho stručný popis (autor, technika, rozměry, atd.), informace o způsobu nabytí díla (dědictví, koupě, atd.).
Máte-li, prosíme o připojení případné odborné expertizy, restaurátorské zprávy, či jiné dokumentace.
Po posouzení Vašeho díla Vám bude obratem sdělen další postup.
V případě dohody dojde k osobní schůzce, na kterou umělecké dílo fyzicky přinesete a kde budou dohodnuty přesné smluvní podmínky. Na místě dojde k dohodě ohledně případného restaurování a rámování - tyto služby zajišťuje galerie prostřednictvím renomovaných a léty ověřených odborníků.
Bude určena rovněž vyvolávací cena díla.
Majitel díla obdrží aukční katalog a je srdečně zván na aukci.
V případě prodeje jsou peníze převáděny bezprostředně po jejich přijetí od nového majitele, který má lhůtu 10 dnů na zaplacení.
Pokud tedy chcete prodat obraz či jiné umělecké dílo, nabídněte ho do aukce Galerie KODL!
ID microsite:
74692,
počet zhlédnutí: 676
Zadavatelem microsite je firma
Galerie Kodl, s.r.o.
Informační zdroje
Muzea, galerie a výstavní síně