EDB doporučuje

Hudební divadlo Karlín je jedno z nejstarších a největších hudebních divadel v České republice. Počtem 921 míst se řadí ke druhému největšímu v Praze. Bylo založeno v roce 1881 a nabízí širokou škálu muzikálů, operet a koncertů. Divadlo prošlo několika…

Společnost DW Agentura, s.r.o. se zabývá dabingem a filmovými titulky. Naše služby nabízíme již od roku 1990. Dabing a titulky realizujeme ve třech nahrávacích studiích, které jsou vybaveny tou nejmodernější technikou. Postaráme se o celý proces vzniku…

V naší tvůrčí dílně transformujeme nápady na skutečnost. Od srdcervoucích hraných filmů, přes poutavé dokumenty, až po magické animované světy a napínavé televizní seriály – my to všechno oživujeme. S láskou se věnujeme každému detailu, ať už jde o…

Obrazy, kresby, grafiky a plastiky - příjem do aukčního a komisního prodeje

Pokud chcete nabídnout umělecké dílo do aukce, stačí kontaktovat odborníky z Galerie KODL. První krok je velmi jednoduchý. Stačí zaslat e-mail, který bude obsahovat kvalitní fotografie uměleckého díla (přední a zadní stranu + detail signatury), jeho stručný popis (autor, technika, rozměry, atd.), informace o způsobu nabytí díla (dědictví, koupě, atd.). Máte-li, prosíme o připojení případné odborné expertizy, restaurátorské zprávy, či jiné dokumentace. Po posouzení Vašeho díla Vám bude obratem sdělen další postup. V případě dohody dojde k osobní schůzce, na kterou umělecké dílo fyzicky přinesete a kde budou dohodnuty přesné smluvní podmínky. Na místě dojde k dohodě ohledně případného restaurování a rámování - tyto služby zajišťuje galerie prostřednictvím renomovaných a léty ověřených odborníků. Bude určena rovněž vyvolávací cena díla. Majitel díla obdrží aukční katalog a je srdečně zván na aukci. V případě prodeje jsou peníze převáděny bezprostředně po jejich přijetí od nového majitele, který má lhůtu 10 dnů na zaplacení. Pokud tedy chcete prodat obraz či jiné umělecké dílo, nabídněte ho do aukce Galerie KODL!

ID microsite: 74692, počet zhlédnutí: 676
Zadavatelem microsite je firma Galerie Kodl, s.r.o.

Informační zdroje
Muzea, galerie a výstavní síně

Kontaktní
formulář

Související microsite

Firemní microsite

Aktuální microsite

Aktuální PR články

Galerie Kodl, s.r.o.

Galerie KODL pořádá vždy dvakrát ročně vyhlášené aukční dny, kterým předchází předaukční výstava v prostorách galerie na Národní třídě v Praze. Na podzim roku 2019 se představilo 250 mimořádných a vzácných uměleckých děl. Expozice, kterou bylo možné zhlédnout v průběhu celého listopadu včetně víkendů, byla zakončena aukcí na pražském Žofíně v neděli 1. prosince. Prezentovalo se také deset mimořádných dokumentárních fotografií, které byly vydraženy ve prospěch Paměti národa

Vltavská sága s.r.o.

Láska k životu, energie a světlé pozitivní barvy, to a mnohem víc můžeme najít v díle návrháře a umělce Davida Gersteina. Že vám jeho jméno nic neříká? Nová prodejní galerie Art Saga, kterou najdete na Vinohradské ulici v Praze, vám rozšíří obzory. V příjemných prostorách galerie se nejen můžete kochat dílem světově uznávaného umělce, ale také pořídit velmi originální a netradiční dárky pro své blízké.